back to top
Почетна Автори Статии од Јасна Апостолски - Николов

Јасна Апостолски - Николов

Јасна Апостолски - Николов
54 СТАТИИ 0 КОМЕНТАРИ
Дипломирана медицинска сестра, Меѓународен консултант за доење - IBCLC, Сертифициран едукатор за психофизичка подготовка на трудници.
15,256ФановиМи се допаѓа
1,327СледбенициСледете не
566СледбенициСледете не
453СледбенициСледете не
1,258ПретплатнициПретплата