back to top
Home Консултација Закажете консултација

Закажете консултација

1.000,00 ден

Времетраење: Во зависност од потребата

За консултации со физичко присуство пратете податоци на info@bebelogija.mk

SKU: KON01 Категорија

“IBCLC” – Овластени консултанти за лактација од Меѓународен одбор (IBCLC), високо искусни, обучени и квалификувани да им помагаат на мајките и бебињата доколку имаат потешкотии при доењето и воспоставување на лактација.

Поседуваат познавања во сите области на лактација и можат да помогнат и во основните и во сложените предизвици за доење.

IBCLC се експерти и  поседуваат ја  меѓународно признаенaена квалификација за доење.

Доколку имате потреба од едукација пред породување, потреба од воспоставување на лактација и доење после породување и доколку имате било каков проблем во текот на доењето (преполнети гради, запушени млечни каналчиња, блистер или било каков проблем закажете консултација за доење.

15,256ФановиМи се допаѓа
1,327СледбенициСледете не
566СледбенициСледете не
453СледбенициСледете не
1,258ПретплатнициПретплата